Soffa France & Søn 1950-tal

Föregående | Översikt | Nästa

790563

GRETE JALK, soffa, 1950-tal, modell 118/3, France & Søn, stomme av teak, sits och rygg med lösa stoppade plymåer med fjädring, märkt med plakett, höjd ca 80, längd ca 203 cm

Plymåer med slitage och någon lagning, repor och märken

Möbler, Soffor, Design

Linnégatan 21, Norrköping

790563 - Soffa France & Søn 1950-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa France & Søn 1950-tal

Budhistorik (8 bud)
6043303
6043041
6037108
6037890
950
6037108
900

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-06
20:24   (21:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.