Ljuskrona gustaviansk stil

790562

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, stomme av mässing, behängd med prismor, skål av blåtonat glas, för fyra ljus, fem ljuspunkter, höjd ca 55 cm

Funktion garanteras ej, visst ytslitage

Belysning, Ljuskronor

Linnégatan 21, Norrköping

Ljuskrona gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
6046845
550
6046998
500
6046845
450
6046655
6046395

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.