Leksaksbilar

790533

LEKASAKSBILAR, 2 st, 1950-tal, sportbil, Schuco "Micro racer", mekanisk, nyckel medföljer, "Hot rod", målad och litograferad plåt, längd ca 9 och 18 cm

Hot rod saknar ruta, funtkionen garanteras ej, slitage

Leksaker

Monter 1

Leksaksbilar

Budhistorik (3 bud)

6047125
550
6045628
500
6045627

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.