Leksaksbilar

Föregående | Översikt | Nästa

790533

LEKASAKSBILAR, 2 st, 1950-tal, sportbil, Schuco "Micro racer", mekanisk, nyckel medföljer, "Hot rod", målad och litograferad plåt, längd ca 9 och 18 cm

Hot rod saknar ruta, funtkionen garanteras ej, slitage

Leksaker

Monter 1

790533 - Leksaksbilar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Leksaksbilar

Budhistorik (2 bud)

6045628
2020-07-05 23:18:45
500
6045627
2020-07-05 23:18:13

13 timmar 16 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
18:36   (19:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.