Star Aod-Crew blandteknik

790527

STAR AOD-CREW (Sakarias Pihl) (född 1977): "Fire", signerad och daterad 2000, lackfärg på duk, ca 30x90 cm

Monter 19

Star Aod-Crew blandteknik

Budhistorik (15 bud)
6056669
1 800
6056668
1 700
6056666
1 600
6055246
6055245
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.