Carl Riise oljemålning

790497

CARL RIISE (1920-2016): Landskap, signerad, olja på duk, ca 29x39 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 29

Carl Riise oljemålning

Budhistorik

2020-07-15 kl 15:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.