OLLE BROZÉN

Föregående | Översikt | Nästa

790486

OLLE BROZÉN, ''Rosegarden'' vas, presentationsår 2007 Kosta Boda, klart glasmassa med underfång i grön med dekor i form av rosor, numrerad 48/50, gravyrsignerad, höjd ca 28 cm

Glas, Konstglas

Monter 11

790486 - OLLE BROZÉN
Din e-postadress

Fråga
Skicka
OLLE BROZÉN

Budhistorik (5 bud)
6042358
6037403
6035467
6034249
6032600

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-06
18:38   (19:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
3 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.