Aktiebrev

Föregående | Översikt | Nästa

790401

AKTIEBREV, "The Pennsylvania railroad company", daterade 6 januari 1956, baksida med stämplar, ca 20x29

Visst slitage, mittveck

Böcker/Kartor, Aktiebrev

790401 - Aktiebrev
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Aktiebrev

Budhistorik

16 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
21:16   (22:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.