Spegellampett

Föregående | Översikt | Nästa

790391

SPEGELLAMPETT, 1900-talets andra hälft, förgylld, 2 ljusarmar i mässing, flerdelat spegelglas, fasettslipat, ca 63x52 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 6

790391 - Spegellampett
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegellampett

Budhistorik (1 bud)

6032273
2020-07-01 10:43:13

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
20:32   (21:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.