Soffbord

790383

SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahognyfanér, höjd ca 52, 165x54 cm

Bruksslitage, enstaka märken vid toppskiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (6 bud)
6046593
550
6047022
500
6046593
450
6047021
6046593

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.