Ljusstakar

790370

LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, patinerad brons, höjd ca 32 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Ljusstakar

Budhistorik (3 bud)

6047222
6056005
6047222

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.