Figurin, 1970-tal

790330

FIGURIN, 2 st, Capodimonte, föreställande rytande leopard med unge, handmålad, porslin Italien, 1970-tal, höjd ca 15-59 cm

Smärre slitage, en tand med nagg

Konst, Skulpturer

Rum 3

Figurin, 1970-tal

Budhistorik (8 bud)
6046519
2 600
6046513
2 400
6045868
6042268
6039532
1 800

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.