Brita von Sydow Södöö oljemålning

790327

BRITA VON SYDOW SÖDÖÖ (1884-1959): Blomsterstilleben, signera och daterad -48, olja på duk, 55x61 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (15 bud)
6045563
6045200
950
6044531
900
6044485
850
6044311

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.