Ellen Palm

790320

ELLEN PALM (1888-): "Place Grimaldi - Frankrike", signerad och daterad Ellen Palm 45, blandteknik, ca 36x44 cm

Fack 13

Ellen Palm

Budhistorik (18 bud)
6049801
6047789
6048027
6047789
6044216
950

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.