Jacqueline Gougis oljemålning

790318

JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La masion fleurie du jardinier", signerad J Gougis. olja på duk, 61x50 cm

Tavelvagn 1

Jacqueline Gougis oljemålning

Budhistorik (28 bud)
6049903
2 400
6049901
6049896
6049895
1 900
6049891
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.