Tissot SeastarSeven herrarmbandsur

 
 
 
Auktionsnr
790314
 
Beskrivning

TISSOT, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, automatisk, plexiglas, datum, originalläderband samt spänne i gulddoublé, diameter 33 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Guld/Smycken
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Tissot SeastarSeven herrarmbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (32 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
6049435
2020-07-07 18:31:49
3 600
6049123
2020-07-07 16:11:07
3 400
6047015
2020-07-06 17:23:38
3 200
6037490
2020-07-03 00:24:18
3 000
6044442
2020-07-05 17:31:32
3 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-07-07 kl 18:40
Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:
3 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK