Dockor 3 st

790311

DOCKOR, 3 st, föreställande geishor, textil samt plast, 1900-talets andra hälft, höjd ca 20-43 cm

Smärre slitage, stötskador

Diverse

Monter 10

Dockor 3 st

Budhistorik (1 bud)

6044298
2020-07-05 16:48:04

2020-07-06 kl 21:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.