Golvurna Kina

Föregående | Översikt | Nästa

790291

GOLVURNA, med lock, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med drakar, porslin, höjd ca 47 cm ex sockel

Smärre slitage, nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 11

790291 - Golvurna Kina
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Golvurna Kina

Budhistorik (6 bud)
6042882
6035726
6032996
1 900
6032249
1 800
6031845
1 700

14 timmar 22 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
17:36   (18:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.