William Gill

790286

WILLIAM WARD GILL (England, 1800-tal): "Waterfall in a Wooded Landscape", signerad W.Gill, olja på pannå, ca 18x13,5 cm

Konst, Äldre måleri

William Gill

Budhistorik (19 bud)
6048323
1 600
6048206
6048240
6048206
1 400
6048239
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.