Duncan Fraser Mclea

790283

DUNCAN FRASER MCLEA (1841-1916): "Evening on a Highland Loch", signerad och daterad 91, olja på duk, ca 24,5x34,5 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Duncan Fraser Mclea

Budhistorik (34 bud)
6049395
7 200
6049980
7 000
6049395
6 800
6049975
6 600
6049395
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.