Vicke Lindstrand

790279

VICKE LINDSTRAND, figuriner, 2 st, eskimåer, Upsala Ekeby, glaserat stengods, höjd 22 respektive 32 cm

Smärre slitage, nagg

Keramik/Porslin

Monter 12

Vicke Lindstrand

Budhistorik (13 bud)
6047706
6047704
1 900
6047703
1 800
6047695
1 700
6047693
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.