Cabare Kina

790275

CABARE / ASK MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blomster, diam 19, höjd ca 8 cm

Smärre slitage, nagg på lockknopp

Orientaliskt, Porslin

Cabare Kina

Budhistorik (1 bud)

6052963
2020-07-09 07:12:00

2020-07-10 kl 15:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.