Pablo Picasso

Föregående | Översikt | Nästa

790244

PABLO PICASSO (Spanien, 1887-1985): Colombe volant - ā l'Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, numrerad 930/1000, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm

Gulnad, solblekt

Fack 39

790244 - Pablo Picasso
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pablo Picasso

Budhistorik (6 bud)
6038331
650
6038080
600
6038080
6037323
6038079

15 timmar 54 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
10:22   (11:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.