Hattaskar

790237

HATTASKAR, läder, märkta English Lever, 1900-talets första del, invändigt klädda med satin, beslag i mässing resp. krom, höjd 22-26 cm

Bruksslitage, fläckar

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer

Rum 7, Hylla 3

Hattaskar

Budhistorik (29 bud)
6048150
6040073
2 800
6045362
2 600
6040073
2 400
6039174

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.