Piedestal med ytterfoder

Föregående | Översikt | Nästa

790232

PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, 1900-talets första hälft, dekor i relief av kallor, höjd ytterfoder ca 27 cm, höjd piedestal ca 50 cm

slitage, nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Hylla 6

790232 - Piedestal med ytterfoder
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Piedestal med ytterfoder

Budhistorik (2 bud)

6033023
2020-07-01 15:32:04
6033020
2020-07-01 15:31:25
500

16 timmar 3 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
20:16   (21:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.