Bokhyllor teak ett par

Föregående | Översikt | Nästa

790229

BOKHYLLOR, 1 par, 1950-/60-tal, teak, tvådelade, skåp, lådor och hyllplan, höjd ca 156, 78x38 cm

Bruksslitage, en nyckel finns

Möbler, Hyllor

Linnégatan 21, Norrköping

790229 - Bokhyllor teak ett par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bokhyllor teak ett par

Budhistorik (6 bud)
6038064
6037136
6038015
950
6037136
900
6035154

11 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
17:16   (18:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.