Klaffbord 1900-talets början

Föregående | Översikt | Nästa

790225

KLAFFBORD, 1900-talets början, svarvade ben, höjd ca 77, diameter ca 108 cm, djup ca 66 cm

Bruksslitage, rester av originalfärg

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

790225 - Klaffbord 1900-talets början
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Klaffbord 1900-talets början

Budhistorik (8 bud)
6042702
650
6042219
600
6040964
550
6039191
500
6037288
450

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-06
21:04   (22:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.