Figuriner sten malakit

790222

MINIATYRDJUR, 47 st., merparten i olika stenarter, varav 5 i malakit, 1900-tal, höjd ca 0,5-5 cm

Skador, nagg

Diverse

Monter 14

Figuriner sten malakit

Budhistorik (2 bud)

6047162
6041088

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.