Hallmöbel

790219

HALLMÖBEL & PALL, 1900-talets senare hälft, ek och teak, två lådor, pall med lös dyna, längd inkl. pall ca 174 cm, höjd ca 40cm, djup ca 40 cm.

Bruksslitage, Dyna med torkad stoppning.

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Hallmöbel

Budhistorik (2 bud)

6048648
6039012

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.