Stolar 1900-talets mitt

790216

STOLAR, 1900-talets mitt, 10 st, grålackerade stålrörsben, sits av galon, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor, märken, lagningar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 1900-talets mitt

Budhistorik (2 bud)

6051911
6051829

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.