MATBORD 1900-talets mitt

790214

MATBORD, 1900-talets andra hälft, rund form, bordets höjd ca 72, diameter ca 111 cm, 2 iläggsskiva ā 45 cm, total längd ca 201 cm

Bruksslitage, skiva med mindre märken

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

MATBORD 1900-talets mitt

Budhistorik (27 bud)
6052223
5 200
6052220
5 000
6052210
4 800
6052208
4 600
6052203
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.