Bord 1900-talets mitt

Föregående | Översikt | Nästa

790213

BORD, 1900-talets mitt, njurformat, rotfanér, avsmalnande ben, höjd ca 42, 59x47 cm

Visst bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

790213 - Bord 1900-talets mitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bord 1900-talets mitt

Budhistorik (3 bud)

6039382
500
6039349
6031901

8 timmar 7 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
13:14   (14:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.