Matbord med kvadratisk skiva

790212

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva av teakfanér samt betasade ben i björk, kvadratisk form med rundade hörn, bordets höjd ca 72, 103x103, iläggsskivor i mahognyfaner ā 30 cm vardera

Bruksslitage, skiva med mindre fläckar

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

Matbord med kvadratisk skiva

Budhistorik (3 bud)

6047399
900
6047398
6047397

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.