Piedestal med vit marmorimiation

Föregående | Översikt | Nästa

790209

PIEDESTAL, 1900-talets slut, vit carraraimitation, höjd ca 104, 20x20 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 4

790209 - Piedestal med vit marmorimiation
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6041336
2020-07-04 17:08:27
500

11 timmar 28 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
16:10   (17:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.