Skeppsmotiv, olja på duk

790208

THOMPSON (f. 1949), Skottland: Skeppsmotiv, olja på duk, mått ca 88x59 cm

Åldersrelaterat slitage, information om konstnären a tergo

Fack 6

Skeppsmotiv, olja på duk

Budhistorik (17 bud)
6055126
1 300
6054723
6054827
6054723
6054687

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.