Matgrupp gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

790204

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, omfattande 6 stolar, matbord, bordets höjd ca 73, diameter 105, 2 iläggsskivor ā 30 cm vardera

Smärre repor och märken

Möbler, Matsalsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

790204 - Matgrupp gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
6044759
500
6044077
450
6041532
6040295
6040206

8 timmar 58 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
12:28   (13:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.