Thor Fagerkvist oljemålning

790194

THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Blå koppen No 2", signerad och daterad Thor 58, olja på duk uppfordrad pannå, ca 23x26 cm

Thor Fagerkvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6045894
6045261
6045261
6040274
750
6041261
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.