Roland Svensson "Nattbris" färglitografi

790189

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad roland S., 459/469, färglitografi, bildmått ca 30x42 cm

Gulnader

Fack 22

Roland Svensson

Budhistorik (9 bud)
6050872
6050871
1 400
6050870
1 300
6050805
6042083

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.