Bambu och rotting 4 dlr

790184

BAMBU & ROTTING, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: spegel, tidigställ, hylla, serveringsbricka, spegens diameter ca 37, höjd på tidningställ ca 53, serveringsbricka ca 46x31, hylla ca 18x32x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Bambu och rotting 4 dlr

Budhistorik (7 bud)
6046916
600
6046700
550
6045603
500
6046699
450
6045603

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.