Paraplyställ

Föregående | Översikt | Nästa

790163

PARAPLYSTÄLL, 1920-tal, litogtaferad plåt, höjd ca 52, diameter ca 25 cm

Bruksspår, slitage

Diverse

Hylla 3

790163 - Paraplyställ
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Paraplyställ

Budhistorik (1 bud)

6031862
2020-07-01 05:53:05

15 timmar 8 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
19:56   (20:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.