Bertil Vallien skulptur

790151

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av infälld figur, signerad Kosta Boda B Vallien 005821-95, höjd 7, längd 17 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (14 bud)
6046410
1 800
6046833
1 700
6046410
1 600
6046408
6046389
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.