Pablo Picasso

790146

PABLO PICASSO (1881-1973): Maison de la Pensée Française, 1958, Exposition de Ceramiques, signerad och daterad i trycket, 14.1.58, litografisk affisch, ca 64x47 cm

Gulnader samt vågigt blad

Konst, Grafik, Svenskt Tenn

Fack 19

Pablo Picasso

Budhistorik (20 bud)
6052437
3 200
6051986
6047824
2 800
6039207
2 600
6047822
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.