Berndt Friberg stengods Gustavsberg

Föregående | Översikt | Nästa

790115

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, stengods, i form av ägg, signerad Friberg samt med Studiohanden, årsbokstav, höjd ca 7,5 cm, diamater ca 5,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 14

790115 - Berndt Friberg stengods Gustavsberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6034814
2020-07-02 09:40:05
6034666
2020-07-02 08:09:31

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
16:12   (17:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.