Stig Slas Claesson

790109

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Kejjsarmjöl/Saltsjökvarn, signerad och daterad Stig Claesson-80, eget tryck, rammått 73,5x103 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 12

Stig Slas Claesson

Budhistorik (3 bud)

6038592
6048782
6038592

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.