Karl Gustav Holmberg olja

790097

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Solstrålar, öv. Östersjön, signerad och daterad KG Holmberg 64, olja på pannå, 30,5x32 cm

Fack 22

Karl Gustav Holmberg olja

Budhistorik (5 bud)
6052206
550
6049529
500
6052204
500
6049529
6039415

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.