Eva Cohen Malarka olja

790072

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Stilleben, signerad och daterad E. Cohen 2004, 54x65 cm; oramad

Fack 37

Eva Cohen Malarka olja

Budhistorik (31 bud)
6052170
6052169
2 800
6049691
2 600
6049438
2 400
6049436

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.