Eva Cohen Malarka olja

790061

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Kontaktlöshet, signerad och daterad C. Malarka 1990, olja på duk, 50x61 cm

Fack 49

Eva Cohen Malarka olja

Budhistorik (5 bud)
6051582
500
6051052
450
6050460
6050460
6038127

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.