Fat tenn jugend

790025

FAT, 4 st, varav ett visitkortsfat, jugendstil, tenn, signerade Achille Gamba, ca 17-26 cm, höjd på visitskortsfat ca19 cm

Åldersrelaterat slitage

Metall

Monter 10

Fat tenn jugend

Budhistorik (20 bud)
6046157
1 300
6044564
6044345
6042348
6032662
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.