Oidentifierad konstnär

790024

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med fiskare, 1800-tal, signerad, olja på pannå, ca 23x31 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (25 bud)
6056624
2 800
6056619
2 600
6056613
2 400
6056098
6056611

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.