Samovar 1800-tal

790019

SAMOVAR, 1800-tal, koppar, urnformad, två hänklar med lejonhuvud, höjd ca 40 cm

Ålders- samt bruksrelaterat slitage, oxidering på undersida

Diverse, Hem

Samovar 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
6055216
6055127
6055127
6052424
750
6054512
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.